Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznejZabieg młodzieżowy oczyszczająco-regulujący

Zabieg przeznaczony jest dla młodzieży (13-20 lat) ze skórą mieszaną, tłustą oraz z tendencją do przetłuszczania. Oczyszczenie skóry kończy się nałożeniem wybranej maski z seboregulatorem, mającej na celu złagodzenie drobnych zmian trądzikowych, zmatowienie skóry i utrzymanie odpowiedniej gospodarki wodno-tłuszczowej.

Zabieg młodzieżowy dla cery trądzikowej

Zabieg przeznaczony jest dla typowych skór trądzikowych - zabieg leczniczy. Specjalne preparaty wchodzące w skład systemu pielęgnacyjnego użytego w zabiegu niwelują niepożądane zjawiska charakterystyczne dla skór dotkniętych trądzikiem, przywracając jej czystość, łagodząc podrażnienia i zaczerwienienia, a także wzmacniają potencjał obronny skóry i przyczyniają się do normalizacji wyglądu skóry.

Zabieg dla cery tłustej i trądzikowej

Detoksykujące i regulujące wydzielanie serum, równoważące działanie maseczki rozgrzewającej, połączone z matującym działaniem kremowej maseczki czyszczącej, zmniejsza błyszczenie skóry i niezwłocznie łagodzi jej problemy. Reguluje pracę gruczołów łojowych i oczyszcza pory.© Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce