Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznejGABINET W KRAKOWIE

Od ponad 20 lat istniejemy na rynku usług kosmetycznych. Jest to miejsce dla osób ceniących sobie spokój, harmonię ciała i ducha i perfekcjonizm pracy naszej kadry. Marki kosmetyków na jakich pracujemy zapewniają najwyższą jakość kosmetyczną i dermokosmetyczną, są to min. marki Image Skincare, Karin Herzog, Dermatis. Właścicielka SPA Jolanta Podsiadło z wielką pasją pracuje nad „krakowską jakością gabinetu” i gwarantuje nieustanną dbałość o poziom usług. Salon oferuje usługi z zakresu kosmetyki twarzy, pielęgnacji dłoni i stóp, a także zabiegi medycyny estetycznej oraz masaże i rutuały SPA.

Pracujemy na urządzeniach najwyżej jakości, które gwarantują wspaniałe efekty pozabiegowe a mianowicie; therrmolifting zaffiro, bezinwazyjne usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej I-Lipo, i wielu innych.


TARGI KOSMETYCZNE VENUS 4-6.11.2011

Listopad rozpoczęliśmy targami kosmetycznymi. Przez cały weekend proponowaliśmy chętnym Paniom i Panom bezpłatne badanie skóry - jej struktury, poziomu natłuszczenia i nawilżenia, wygląd zmarszczek. Następnie dokonywaliśmy analizy i konsultacji. Można było dowiedzieć się jak pielęgnować skórę oraz jakie zabiegi pielęgnacyjne będą odpowiednie do typu cery i jej potrzeb. Dużym zainteresowaniem cieszył się zabieg Thermolifting Zaffiro oraz aparat do mikronakłuć - Dermafrac. 

 

 
 
 

 

 

 © Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce