Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznej         

Od ponad 20 lat istniejemy na rynku usług kosmetycznych. Jest to miejsce dla osób ceniących sobie spokój, harmonię ciała i ducha i perfekcjonizm pracy naszej kadry. Marki kosmetyków na jakich pracujemy zapewniają najwyższą jakość kosmetyczną i dermokosmetyczną, są to min. marki Image Skincare, Karin Herzog, Dermatis. Właścicielka Spa Jolanta Podsiadło z wielką pasją pracuje nad "krakowską jakościa gabinetu " i gwarantuje nieustanną dbałość o poziom usług. Salon oferuje usługi z zakresu kosmetyki twarzy, pielegnacji dłoni i stóp a także zabiegi medycyny estetycznej, oraz masaże i rutuały SPA. Pracujemy na urządzeniach najwyżej jakości, które gwarantują wspaniałe efekty pozabiegowe a mianowicie; terrmolifting zaffiro, bezinwazyjne usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej I-lipo, i wielu innych.

 

 

 

 

Już od sierpnia funkcjonuje nasz sklep internetowy. Znajdziesz tu produkty marek dostępnych w naszym gabinecie: Dermatis, Femi, Aquatonale, Ava, Lerosett, Hudosil, Va' bra...oraz suplementy diety Noble Health.

         Zamawiając na stronie www.studiosekret.pl/sklep zaoszczędzisz czas a Twoje ulubione kosmetyki do pielęgnacji twarzy i nie tylko zostaną dostarczone do Twojego domu.

 

                        TARGI KOSMETYCZNE VENUS 4-6.11.2011.

       Listopad rozpoczęliśmy targami kosmetycznymi. Przez cały weekend proponowaliśmy chętnym Paniom i Panom bezpłatne badanie skóry- jej struktury, poziomu natłuszczenia i nawilżenia, wygląd zmarszczek. Następnie dokonywaliśmy analizy i konsultacji. Można było dowiedzieć się jak pielęgnować skórę oraz jakie zabiegi pielęgnacyjne będą odpowiednie do typu cery i jej potrzeb. Dużym zainteresowaniem cieszył się zabieg Thermolifting Zaffiro oraz aparat do mikronakłuć- Dermafrac. 

 

 
 
 

 

 

 © Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce