Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznejSystem DermaFrac™ jest znakomitą alternatywą dla zabiegów laserem frakcyjnym (typu fraxel). Dodatkowe zalety zabiegu to możliwość aktywnego wprowadzania preparatów miejscowych bez konieczności znieczulenia skóry. Dzięki wygenerowaniu podciśnienia oraz naciskowi obszar tkanki jest regenerowany bez dolegliwości bólowych.

Zabieg polega na tworzeniu mikrokanalików z jednoczesnym dostarczaniem składników roztworów infuzyjnych do skóry właściwej.To wyjątkowe połączenie różnych technologii zwiększających przenikanie preparatów miejscowych na drodze infuzji. Precyzyjny i dający pełną kontrolę uchwyt urządzenia DermaFrac™ pociąga skórę w mechanizmie podciśnieniowym, jednocześnie wbijając w nią setki mikroigieł, które bezboleśnie przechodzą przez naskórek do warstwy brodawkowatej skóry właściwej. Mikrokanaliki systemu DermaFrac™ tworzą ścieżki, przez które można dostarczyć roztwór aktywnych substancji peptydowych do tych obszarów skóry, które są najbardziej podatne na procesy odmładzania i odnowy. Głębokość, na którą przenikają do skóry mikroigły uchwytu DermaFrac jest dobierana tak, aby kanaliki powstawały tuż pod granicą skórno-naskórkową oraz tuż nad naczyniami włosowatymi i zakończeniami nerwowymi. Indywidualna kontrola głębokości wnikania i siły nacisku na głowicę czyni zabieg bezkrwawym i bezbolesnym. Opracowane koktajle peptydowe do miejscowego zastosowania znacząco przyspieszają proces odmładzania skóry. Stopień ich lepkości oraz wielkość ich cząsteczek jest specjalnie przystosowana tak, by możliwa była głębsza penetracja.

Dotykowy panel wyboru rodzaju zabiegu pozwala na łatwe przestawienie trybu pracy ze złuszczania metoda mikrodermabrazji, przez chłodzący i łagodzący zabieg infuzji preparatów miejscowych do terapii światłem LED.

 


© Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce