Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznejOCZYSZCZANIE TWARZY

Podstawowy zabieg pielęgnacyjny, rewitalizujący, detoksykujący. Pozwala na usunięcie zaskórników i szybsze gojenie stanów zapalnych. Daje efekt wygładzenia i rozjaśnienia skóry. Zmniejsza błyszczenie skóry i niezwłocznie łagodzi problemy. Reguluje pracę gruczołów łojowych i oczyszcza pory. WAŻNE: W skład zabiegu wchodzi BEZPŁATNA WIZYTA KONTROLNA (do tygodnia od daty zabiegu oczyszczania).

Zabieg młodzieżowy oczyszczająco-regulujący

Zabieg przeznaczony jest dla młodzieży (13-20 lat) ze skórą mieszaną, tłustą oraz z tendencją do przetłuszczania. Oczyszczenie skóry kończy się nałożeniem wybranej maski z seboregulatorem, mającej na celu złagodzenie drobnych zmian trądzikowych, zmatowienie skóry i utrzymanie odpowiedniej gospodarki wodno-tłuszczowej.

Zabieg młodzieżowy dla cery trądzikowej

Zabieg przeznaczony jest dla typowych skór trądzikowych - zabieg leczniczy. Specjalne preparaty wchodzące w skład systemu pielęgnacyjnego użytego w zabiegu niwelują niepożądane zjawiska charakterystyczne dla skór dotkniętych trądzikiem, przywracając jej czystość, łagodząc podrażnienia i zaczerwienienia, a także wzmacniają potencjał obronny skóry i przyczyniają się do normalizacji wyglądu skóry.

Zabieg pełny oczyszczająco-nawilżający dla cery dojrzałej z kompleksowym masażem twarzy, szyi, dekoltu i ramion

Zabieg przeznaczony jest dla skór dojrzałych, po 28 roku życia, dla każdego typu skóry, połączony z peelingiem kawitacyjnym.© Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce