Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznej 

Masaż gorącymi kamieniami jest bardzo starą terapią bo jej tradycja sięga ok. 5000 lat wstecz, kiedy była stosowana w Indiach.

Masaż kamieniami daje poczucie głębokiego relaksu, pozwalając na uwolnienie stresu nagromadzonego w ciele masowanej osoby. Wprowadza do ciała harmonię, równowagę i spokój.

W masażu ciepłe kamienie wulkaniczne w kontakcie z ciałem oddają swoją wartościową energię przywracając jej prawidłowy przepływ w głównych kanałach i czakrach energetycznych ciała. Głęboko rozgrzewają organizm, przyśpieszają krążenie krwi, rozluźniają napięcia mięśniowe, działają relaksująco i odprężająco na całe ciało. Ponadto kamienie charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła, co pozwala na wykonywanie masażu zarówno rozgrzanymi, jak i oziębionymi kamieniami.Gładka i oszlifowana powierzchnia kamieni ułatwia poślizg na skórze oraz umożliwia dziesięciokrotnie bardziej intensywny masaż w porównaniu z technikami manualnymi.Różne wielkości kamieni umożliwiają natomiast wykonanie masażu wszystkich części ciała: twarzy, pleców, nóg, stóp, dłoni.

Zabieg wykonywany jest przy dźwiękach kojącej i relaksującej muzyki, w zapachu olejków eterycznych i odpowiednim oświetleniu. Dzięki temu stanowi nie tylko prawdziwą ucztę dla ciała ale również duszy!

 

Cena:

Masaż – gorącymi kamieniami  cała ciało  1h

165 zł

Masaż gorącymi kamieniami- plecy  30min. 90 zł

 © Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce