Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznejPiękna, zdrowa opalenizna w zaledwie kilka minut!!!

OPALANIE NATRYSKOWE  SunFX to gwarancja pięknej opalenizny

Natychmiastowy efekt

Najwyższa jakość produktów

Piękny, zdrowy odcień opalenizny

100% bezpieczeństwo dla skóry

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów.

Wystarczy kilka minut, aby uzyskać kolor naturalnej opalenizny. Opalanie natryskowe jest najbezpieczniejszym sposobem na uzyskanie pięknie i równomiernie opalonego ciała. Efekt opalania natryskowego utrzymuje się na skórze ok. 8-14 dni, w zależności od typu skóry i jej codziennej pielęgnacji.

Metoda opalania natryskowego, zwana airbrush, jest alternatywą dla osób, które nie lubią lub nie mogą się opalać na słońcu czy w solarium,dla kobiet w ciąży, osób z przebarwieniami skóry (także ze zmianami dermatologicznymi, czy znamionami), piegami, bielactwem czy rozstępami. Metoda opalania airbrush jest także skierowana do osób o jasnej karnacji i bardzo wrażliwej skórze, a także uczulonych na promienie słoneczne.

Unikalna kombinacja mineralnych środków brązujących oraz zatwierdzonego kosmetycznego czynnika opalającego DHA dają naprawdę niezwykły efekt opalający.Sam zabieg jest bardzo przyjemny i trwa kilka minut, a odcień opalenizny możemy indywidualnie dopasować do wymagań naszych Klientów. Preparat do opalania natryskowego nie wysusza skóry i nie powoduje zmarszczek, a także nie pojawia się efekt fotostarzenia, jak w przypadku tradycyjnego opalania, czy opalania w solarium. Wskazane jest przed zabiegiem opalania natryskowego wykonanie peelingu ciała. Jeżeli nasz Klient nie będzie miał czasu na wykonanie go w domu, wykonamy peeling w naszym Salonie, połączony z profesjonalnym masażem.

OPALANIE Dotyk Słońca AIR BRUSCH całe ciało / połowa ciała       90zł / 55 zł© Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce