Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznej
Japoński manicure to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.

 

Właściwości manicure japońskiego pozwolą pomóc osobom mającym problem

z kruchymi paznokciami i ich nierówną powierzchnią. Produkt jest przeznaczony zarówno dla pań i panów, ponieważ w żaden sposób nie farbuje płytki paznokcia, tylko nadaje jej blask i wyjątkowo zdrowy wygląd. płytka paznokciowa po zabiegu jest naturalnie gładka i lśniąca bez używania lakierów lub odżywek, zapobieganie łamliwości, kruchości i rozdwajaniu się płytki paznokciowej, zawarte w preparacie do manicure japońskiego witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza martwego wzmacniają płytkę paznokcia, pobudzenie krążenia krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy, a co najważniejsze zapobiega łuszczeniu.

 

 

 

Jak każdy zabieg kosmetyczny manicure japoński przynosi efekty po kilkukrotnym jego wykonaniu. Stanowi on rodzaj balsamu dla naszych paznokci, przede wszystkim natłuszczając je zapobiega wysuszeniu i kruszeniu. Trzeba jednak wiedzieć, że bezpośrednio po wykonaniu manicure japońskiego nie wolno malować paznokci lakierem lub wykonywać manicure hybrydowego. Dzieje się tak, gdyż płytka jest wówczas jeszcze mocno natłuszczona. Dlatego trzeba poczekać od jednego do dwóch dni. Dopiero po tym okresie można pomalować paznokcie. Manicure japoński jest polecany wszystkim, którzy pragną polepszyć kondycję swoich paznokci

 

 

.

 

Cena 50 zł© Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce