Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznejZabieg z komórkami macierzystymi IMAGE SKIN CARE

Jest to przełomowy zabieg w dziedzinie kosmetologii, ponieważ łączy w sobie działanie peelingu z 30% Witaminą C ze stymulującym wpływem komórek macierzystych jabłoni. Zabieg jest  połączeniem delikatnej eksfoliacji z lekkim rozjaśnieniem skóry oraz silną regeneracją i stymulacją odnowy wewnętrznej.

Delikatna eksfoliacja na początku zabiegu (30% Witamina C) złuszcza obumarłe komórki naskórka oczyszczając tym samym skórę z dodatkowej bariery utrudniającej przenikanie aktywnych składników w głębsze warstwy naskórka.

Ponadto już podczas peelingu dzięki Witaminie C następuje stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu, wzmacniają się naczynia włosowate skóry i uaktywnia się działanie antyoksydacyjne. Następny etapem zabiegu jest nałożenie i wmasowanie specjalnego serum  zwierające wyciąg z komórek macierzystych jabłoni, które mają możliwość nieograniczonej samoodnowy. Roślinne komórki macierzyste wspomagają naprawę DNA oraz chronią komórki macierzyste naszej skóry. Przedłużają życie fibroblastrów dzięki czemu poprawia się elastyczność naskórka.

Specjalnie opracowana wielowarstowa tehnologia nutripeptydów w połączeniu z technologią roślinnych komórek macierzystych oraz antyoksydanty tworzą ekskluzywny kompleks, który naturalnie wspomaga odbudowę uszkodonych komórek i chroni je. Preparaty skutecznie chronią DNA komórek macierzystych skóry i stymulują je do produkcji nowych komórek.                                 

Skóra po zabiegu jest wyraźnie odświeżona, bardziej napięta, optymalnie nawilżona i promienieje zdrowym blaskiem.

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU - KAŻDY TYP CERY

Zwłaszcza:

  • Skóra tracąca elastyczność, dojrzała
  • Skóra pozbawiona blasku, poszarzała
  • Skóra po zabiegach estetycznych (wypełniacze, botox, mezoterapia)

CENNIK 

TWARZ 200 ZŁ
TWARZ, SZYJA 230 ZŁ
TWARZ, SZYJA, DEKOLT 250 ZŁ

 © Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce