Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznej 

 

 Efekt odsysania tłuszczu bez zabiegu chirurgicznego

Już jest, rewolucyjne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom! I-Lipo to Jedyny zabieg redukujący zawartość komórki tłuszczowej bez jej uszkodzenia i bez ingerencji chirurga Technologia i-lipo wykorzystuje zimny, diodowy, niskoenergetyczny laser dzięki czemu możliwa jest biostymulacja naturalnych kanałów metabolicznych oraz frakcyjna redukcja tkanki I-lipo to innowacyjna technologia laserowa przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej.

   
 

Jak działa i-lipo?

Urządzenie i-lipo emituje światło o długości 650-660nm. Jest to tzw. zimny laser. Światło to przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię.

I-lipo działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. I-lipo nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.

W trakcie procedury wykorzystuje się również laser biostymulujący, który umieszcza się w okolicy węzłów chłonnych zlokalizowanych najbliżej traktowanego obszaru. Jego zadaniem jest stymulacja układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.

Zabieg laserem i-lipo trwa około 20 min, a efekty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji.  Jednak jeden zabieg nie wystarczy. Zaleca się przeprowadzenie serii około 8 zabiegów. Ilość zabiegów w serii  uzależniona jest od grubości tkanki tłuszczowej. Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując  2 razy w tygodniu 1 zabieg.

W trakcie kuracji wskazana jest zwiększona aktywność fizyczna i umiarkowana dieta oraz spożywanie większej ilości płynów.

Ogromną zaletą i-lipo jest to, że można go stosować wszędzie tam, gdzie zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej trudnej do zredukowania w bardziej tradycyjny sposób jak dieta, czy ćwiczenia. I-lipo pozwala Ci na dowolne modelowanie sylwetki. Mężczyźni najczęściej chcą wyszczuplić takie obszary: brzuch, ramiona, nogi,   plecy lub podbródek. Metoda sprawdza się również w przypadku ginekomastii.

 

 Przeciwwskazania

  • Ciąża
  • Epilepsja
  • Choroby nowotworowe
  • Stosowanie ziół i leków światłouczulających
  • Metalowe, silikonowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu
  • Problemy dermatologiczne skóry
  • Choroby układu krążenia, np. zakrzepica
  • Choroby autoimmunologiczne
CENNIK
 
i-lipo laser do redukcji tkanki tłuszczowej poj. zabieg 300 zł
i-lipo (w serii 4 zabiegów) 1000 zł
i-lipo (w serii 8 zabiegów) 1750 zł
 

Sprawdź aktualne promocje miesiąca !!!© Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce