Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznejPEELING Z 30% Vitaminy C IMAGE SKIN CARE

Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Założeniem twórców marki IMAGE było stworzenie silnych preparatów docierających do głębszych warstw naskórka. Podstawowym zadaniem preparatów tej marki jest spłycenie zmarszczek, naprawianie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskórka. 

HIT WŚRÓD PEELINGÓW!        

Peeling z 30% wit. C to rewolucyjny 4-warstwowy peeling twarzy, który poprawi wygląd każdej skóry już po jednym zastosowaniu.


To witaminowy peeling, który można wykonywać wszystkim, niezależnie od rodzaju skóry. Jest odpowiedni dla osób o wrażliwych skórach, z problemami naczyniowymi, a także dla tych, którzy boją się, bądź nigdy nie poddawali się zabiegom eksfoliacyjnym.

Preparat poza 30% zawartością witaminy C, składa się z enzymów proteolitycznych pochodzenia roślinnego. To połączenie gwarantuje delikatną eksfoliacją, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jednak jego stymulujący wpływ dzięki witaminie C - obejmuje on pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry, jak również ochronę antyoksydacyjną. Dodatkowo w skład preparatu wchodzi kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne o działaniu antyoksydacyjnym.        

Jak każdy peeling i ten pobudza odnowę komórkową naskórka, pomaga nawilżyć skórę i stymuluje ją do regeneracji.

Najlepsze rezultaty otrzymamy wykonując zabieg serii od 3 do 6 zabiegów, wykonywanych co 7-10 dni.

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

  • Trądzik różowaty (doskonale wycisza stany zapalne)
  • Rumień, problemy naczyniowe
  • Sucha, mocno odwodniona skóra
  • Skóra wrażliwa
  • Skóra szara w kolorze, zmęczona - np. u osób palących papierosy
  • Naprzemiennie z zabiegiem mikrodermabrazjii

VITAL C™ jest linią dla skóry przesuszonej, wrażliwej e skłonnością do trądziku różowatego. Linia bardzo efektywnie przeciwdziała szkodliwym czynnikom zewnętrznym jednocześnie zwiększając naturalną barierę hydrolipidową. Zapewnia ochronę, stymuluje procesy naprawcze w skórze. 

Godne uwagi są preparaty detaliczne, posiadające unikalne i skuteczne formuły, które dostarczają skórze optymalnych składników do pielęgnacji.

W przypadku osób poddających się peelingom stanowią doskonalą pielęgnację umożliwiającą przygotowanie do bardziej wymagających zabiegów i zwiększającą efekt zabiegu oraz doskonale pielęgnują skórę po zabiegach.

Zabieg odświeżający i odżywiający naskórek. Skóra po zabiegu jest rozświetlona, odczuwa komfort i promienieje naturalnym blaskiem.Kosmetyki są dostępne w naszym salonie.

CENNIK 

TWARZ 180
TWARZ, SZYJA 200
TWARZ, SZYJA, DEKOLT 240


© Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce