Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznej 

LIPODERMOLOGIA - redukcja cellulitu

Cellulit czyli "pomarańczowa skórka" to przypadłość większości kobiet. Pierwszą fazę jego powstawania można wyeliminować bardzo łatwo, szybko i skutecznie. W stadium guzkowym przebiegającym wraz z etapem twardnienia i włóknienia jest to już trudne. Na rynku jest wiele dostępnych preparatów, kremów, urządzeń które przyprawiają o zawrót głowy. Jedną z najnowszych metod jest  Lipodermologia okrzyknięta najskuteczniejszą metodą roku 2003. Jest ona skuteczna zarówno w usuwaniu, jak i redukcji cellulitu. Masaż lipodermologii wykonywany jest za pomocą specjalnych głowic z wymiennymi końcówkami. Głowica to: dwie rolki wraz z komorą podciśnieniową. Masaż działa na zasadzie generowanego podciśnienia, zwijania i rozwijania fałdu skórnego. Technikę tę możemy wykorzystywać na kilka sposobów Podczas wykonywanego masażu aparatem dodatkowo wywołujemy napięcie izometryczne mięśni. Pozwala to w szybszym tempie spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg wskazany jest dla osób ze znacznym zasobem tkanki tłuszczowej oraz II i III stopniem cellulitu. Jest stosowany także u osób z luźną skórą, które wymagają wzmocnienia masy mięśniowej mięśni[tzw;motylki  na ramionach] Zabiegi Lipodermologii przyspieszają przemianę materii i uaktywniają proces krążeniowo- limfatyczny, a gdy pobudzimy te procesy poczujemy się rewelacyjnie.
  Zaczynamy drenażem limfatycznym przez 10 min, następnie wykonujemy masaż próżniowy 40 min i kończymy drenażem.

STARVAC SP2 - skuteczność potwierdzona certyfikatem wydanym przez Międzynarodowy Komitet Estetyki i Kosmetologii - CIDESCO.
Starvac SP2 wykonuje masaż próżniowy wykorzystując opatentowane głowice 4 rolkami różnej wielkości, a także zestaw różnorodnych ssawek do dermaterapii w tym specjalne, podwójne, automatyczne zasysające klosze w kształcie miseczek.
Masaż próżniowy jest niechirurgiczną alternatywą pomagającą rzeźbić ciało, pozwala na pozbycie się zbędnych kilogramów, a także na zlikwidowanie uporczywej „skórki pomarańczowej" tj. cellulit, usprawnia krążenie krwi i limfy, w ten sposób ulepszając usuwanie toksyn z ciała.
Głęboki masaż próżniowy (z efektem przypominającym stawianie baniek) rozluźnia zwartą tkankę, przynosząc ulgę mięśniom. Masaż próżniowy sprawia, że otwierają się zamknięte komórki, usuwany zostaje nadmiar płynów z tkanki, a krążenie ulega przyspieszeniu.
Pierwszy wałek delikatnie podnosi skórę, podczas gdy drugi masując dany obszar przyczynia się do usuwania nadmiaru płynów z tkanki. Dzięki próżni usprawnione zostaje krążenie krwi i utrzymuje się na takim poziomie podczas całej kuracji, a tkanka tłuszczowa splata się znacznie skuteczniej.

Masaż próżniowy sprawia, że uruchamiane są naturalne mechanizmy organizmu. W rezultacie działania tych mechanizmów znacznie zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej, co można stwierdzić np. mierząc obwód uda. Po 10-15 sesjach znacznie poprawia się jędrność ciała.

 © Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce