Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznej 

 

 Hit kosmetologii dotarł już do Polski!

To przełom w bezinwazyjnym powstrzymywaniu procesów starzenia.

Likwiduje objawy wiotczenia skóry i faktycznie ją odmładza!

Z wiekiem ilość kolagenu w skórze zmniejsza się - po 25 roku życia o 1% w ciągu roku. Na skórze pojawiają się pierwsze zmarszczki. Dodatkowo działająca na nas grawitacja powoduje opadanie skóry. Do niedawna nie znano rozwiązania na najbardziej rozpowszechniony problem skóry jakim jest jej zwiotczenie. Dzięki ZAFFIRO możemy odwrócić proces starzenia skóry oraz zlikwidować nieestetyczny wygląd braku jej jędrności.

Zaffiro służy do niechirurgicznego liftingu skóry twarzy i ciała

Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR o długości fali (750-1800nm), powodujące jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej (do 65°C) ze stałym, ochronnym chłodzeniem powierzchniowym. 

Efekt termiczny zachodzący w dolnych warstwach skóry powoduje: podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych co skutkuje gwałtownym skurczeniem się włókien do ich pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napiętość i elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, zmarszczki zostają wygładzone. 

Efekty terapii Zaffiro® wynikają z przebudowy struktury białkowego rusztowania naszej skóry. Proces ten wymaga czasu co przedstawia poniższa rycina. Natychmiastowy termo-skurcz istniejących w skórze włókien kolagenu (kolor czerwony) zapewnia efektu już w dniu zabiegu. Powstawanie nowych włókien kolagenu – neokolagenogeneza (żółty kolor) zachodzi od 1-6 miesięcy i to właśnie ten proces zapewnia długotrwałe i naturalne efekty na lata. 

Zabiegi przypominające – zalecane przez nas 1x co 3-6 miesięcy zapewniają nieprzerwany proces odbudowy kolagenu skóry – tym samym zatrzymanie, a nawet cofnięcie procesu starzenia się skóry.

Jest to doskonała alternatywa dla zabiegów liftingujących i stosowania botoksu a już z pewnością z powodzeniem może zastąpić on także ingerencję chirurgiczną. 

Podczas zabiegu dochodzi najpierw do schłodzenia skóry, co ma ją niejako przygotować do wykonania zabiegu, później następuje jej podgrzanie i ponowne schłodzenie. 

Po zabiegu następuje bardzo przyjemny dla osoby się mu poddającej masaż chłodzący, który niejako zapobiega powstaniu poparzeń skóry i wszelkich innych jej podrażnień. Efekt wygładzenia skóry uzyskuje się także poprzez nałożenie na miejsca, na które wykonywany był zabieg maseczki  z dodatkiem kwasu hialuronowego oraz wyciągu z alg i witaminy C. Maseczka wspomaga także produkcję kolagenu oraz doskonale odpręża.

EFEKT ZAFFIRO - ODWRACA  PROCES STARZENIA SIĘ SKÓRY           

Zabieg Zaffiro likwiduje przede wszystkim powstałe bruzdy w okolicach warg i nosa, wygładza zmarszczki, usuwa obwisłość podbródka i szyi, znacznie poprawia symetrię twarzy, a także zwisającą skórę na policzkach, skutecznie ujędrnia, napina i uelastycznia naszą skórę, pozwala na bardzo szybkie pozbycie się brzuszka i obwisłej skóry u kobiety po porodzie, ujędrnia biust i skórę dekoltu, a także likwiduje cellulit w najbardziej problematycznym miejscach u kobiety i wybiela rozstępy.

Efekt zabiegu zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta, ale również od  zastosowanej temperatury. Zasada jest jedna – im wyższa temperatura wprowadzona do głębokich warstw skóry tym większy efekt obkurczenia,napięcia skóry. Temperatura jest dostosowywana do indywidualnej wrażliwości pacjenta, stąd ważna podczas zabiegu jest ciągła współpraca osoby wykonującej zabieg z pacjentem. Należy pamiętać, że temperatura w okolicach kości jest bardziej odczuwalna, dlatego dla komfortu pacjenta miejscowo się ją redukuje.

Zabieg jest bezbolesny i pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Dzięki dwustopniowemu systemowi chłodzenia - podczas emisji podczerwieni i masażowi coolerem po zabiegu skóra po zabiegu wygląda naturalnie – tylko w nielicznych przypadkach jest delikatnie zaczerwieniona, co z resztą ustępuje po kilku godzinach.

ZABIEG POLECANY SZCZEGÓLNIE NA

TWARZ i SZYJĘ
likwidacja wszelkich obwisłości, poprawa owalu twarzy, podniesienie opadających policzków, likwidacja bruzd wargowo-nosowych, widoczna poprawa napięcia i elastyczności skóry.

BRZUCH
doskonały efekt obkurczania skóry u kobiet po porodzie

RAMIONA
likwidacja obwisłej skóry wewnętrznej strony ramion

NOGI
doskonałe rezultaty zabiegów na wewnętrzną stonę ud i obszaru nad kolanami

DLA KOGO ZABIEG?

  • profilaktycznie dla osób między 25-35 roku życia (1 zabieg)
  • seria zabiegów na twarz jest przeznaczona dla osób po 35 roku życia
  • seria zabiegów na ciało jest możliwa również dla osób młodszych jak np.kobiet po ciąży

BEZPIECZEŃSTWO

Wprowadzenie tak wysokiej temperatury do głębokich warstw skóry jest możliwe dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzącemu, który zapewnia bezpieczne i w pełni kontrolowane przeniknięcie podczerwieni do wnętrza skóry bez naruszenia naskórka.

Zaffiro posiada dwustopniowy proces chłodzenia:

  • chłodzenie poprzez głowicę emitującą podczerwień
  • chłodzenie po zabiegu poprzez masaż wykonywany drugą głowicą tzw. cooler

Zabieg całkowicie bezpieczny, nie narusza otaczających naczyń krwionośnych, tkanek ani nerwów. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych. Należy pamiętać, iż ciemna skóra pochłania więc energii.

CENNIK

CZOŁO I OKOLICA WOKÓŁ OCZU 550 zł
OWAL TWARZY 550 zł
TWARZ 800 zł
TWARZ I PODBRÓDEK 950 zł
TWARZ, SZYJA 1 100 zł
TWARZ, SZYJA, DEKOLT 1 400 zł
DEKOLT I BIUST 900 zł
DŁONIE 450 zł
RAMION 800 zł
BRZUCH 1 000 zł
KOLANA 500 zł
UDA - WEWNĘTRZNA STRONA 900 zł
POŚLADKI 900 zł

Przy kilku obszarach oraz przy zakupie karnetu zniżki:

przy zakupie karnetu 4 zabiegów- twarz i szyja 3600zł zamiast 4400 zł

 © Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce