Studio kosmetyki kompleksowej i odnowy biologicznejInvex Remedies czerpie inspirację z natury, opracowując i produkując innowacyjne preparaty.

GOLDEN TOUCH - jony czystego złota

Zabieg Golden Touch  z jonami czystego złota to rozwiązanie dla każdego rodzaju skóry, w szczególności jednak polecana dla cery dojrzałej. Złoto ma właściwości regeneracyjne, wygładzające , odbudowuje kolagen w skórze właściwej, a w efekcie likwiduje oznaki starzenia. Zabieg ten, dzięki połączeniu monoatomów złota, krzemu organicznego, boru oraz witamin A, C, E, PP wpływa na ogólną poprawę kondycji skóry oraz na jej rozświetlenie. Zastosowanie cząsteczek złota, które są kilkadziesiąt razy mniejsze od dotychczas stosowanych w preparatach tego typu wpływa na lepszą przenikalność  przez błony komórkowe a następnie łączy się z ludzkim DNA.

W terapii łączymy mezoterapię bezigłową, jonoforezę oraz ultradźwięki by spotęgować efekt działania zabiegu. Golden Touch jest również przeznaczony dla osób korzystających z zabiegów medycyny estetycznej jako przedłużenie działania upiększającego mezoterapii igłowej czy kwasu hialuronowego. Zabiegi na bazie złota trzeba stosować w serii 3-4 zabiegów w odstępach tygodniowych.

SILVER TOUCH - srebro jonowe

Silver Touch na bazie srebra jonowego dla osób ze skórą mieszaną, tłustą ale jednocześnie potrzebującą nawilżenia skuteczny jest regulująco-oczyszczający zabieg.

Jest oparta na bazie srebra, które od wieków znane jest ze swoich właściwości antybakteryjnych. Linia Silver Touch pielęgnuje skórę z takimi problemami jak: trądzik, łuszczyca, niedoskonałości skóry. Innowacyjny zabieg Silver Touch doskonale oczyszcza i regeneruje skórę. Ilość i natężenie wykwitów chorobowych jest widocznie zmniejszona. Efekty widoczne są od razu po zabiegu. Zabieg dla skóry problemowej ze srebrem obejmuje kilka etapów - peeling mineralny lub też od peeling kawitacyjny, w zależności od potrzeb skóry. Następnie wprowadzamy za pomocą mezoterapii bezigłowej lub/i jontoforezy monojonowe srebro. Na koniec nakładamy maskę z krzemem organicznym. Zalecamy wykonanie kolejnego zabiegu za trzy lub cztery dni. Za pomocą ultradźwięków wprowadzamy wówczas srebro i nakładamy maskę. Trzeci zabieg z peelingiem wykonujemy za tydzień. Po takiej kuracji osiągniemy najlepsze rezultaty, skóra będzie gładka, świetnie nawilżona, pełna blasku oraz zmniejszą się stany zapalne na skórze.

ORGANIC SILICA - krzem organiczy

Innowacyjna seria oparta na bazie krzemu organicznego, dotąd wykorzystywanego w kosmetologii w bardzo ograniczonym zasięgu. Zabiegi z serii ORGANIC SILICA posiadają doskonałe właściwości regenerujące i odżywcze. Doskonały dla skóry mieszanej. Zabieg Organic Silica wspomaga usuwanie substancji toksycznych z komórek oraz różnych zmian skórnych. Ponadto krzem jest konieczny do produkcji kolagenu odpowiedzialnego za młody wygląd skóry. Zabieg doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia, działa wspomagająco przy leczeniu alergii, trądziku czy łuszczycy. Krzem organiczny jest bardzo łatwo absorbowany przez skórę, dzięki czemu wnika w głębsze jej partie i regeneruje od wewnątrz likwidując oznaki starzenia. Nadaje skórze elastyczność i gładkość. Zalecamy cztery zabiegi, jeden w tygodniu.

CENNIK 

GOLDEN TOUCH  
Oczy 69
Twarz i szyja 179
SILVER TOUCH  
Twarz i szyja 119
Twarz i szyja + oczyszczanie 179
ORGANIC SILICA  
Twarz i szyja 99

 © Copyright 2009 by Studio Sekret. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: strony www kielce